• -70,00 zł

Wymiana zbitej szybki Samsung Galaxy S8

399,00 zł
329,00 zł Zniżka 70,00 zł
Ilość

Co zrobić ze zbitą szybką Samsung Galaxy S8?

Utrudniająca czytanie pajęczyna, nieestetyczne rysy, obicia, koło których trudno przejść obojętnie… Zbita szybka może znacząco uprzykrzać swobodne korzystanie z telefonu. Po co się męczyć, skoro możesz szybko pozbyć się problemu! Dzięki nam, Twój ekran w Samsung Galaxy S8 będzie jak nowy.Proces naprawy jest szybki i bezpieczny. Przesyłasz sprzęt przysłanym przez nas kurierem, następnie diagnozujemy usterkę.Kontaktujemy się z Tobą sprawie naprawy. Po uzgodnieniu szczegółów wymieniamy szybkę. Następnie odsyłamy telefon na wskazany adres.

Jak wymieniamy szybkę w Samsung Galaxy S8?

Proces wymiany zbitej szybki w Samsung Galaxy S8 wygląda następująco. Zaczynamy od wymontowania uszkodzonego ekranu – zarówno szkła jak i całego wyświetlacza – oraz oddzielenia od niego pękniętej szybki. Poprawne założenie nowej szyby wymaga precyzji i dobrej znajomości urządzenia. Następnie czyścimy wyświetlacz przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Aby montaż nowej szybki był możliwy, niezbędne jest oczyszczenie każdego elementu telefonu z osobna. W innym przypadku szyba może ulec pęknięciu.Montujemy nową szybę, z uwzględnieniem jej idealnego dopasowania. Dzięki odpowiednim narzędziom, możliwe jest osadzenie szyby bezpośrednio na czystym podłożu i dociśnięcie jej tak, by razem tworzyły spójną całość. Następnie składamy telefon i przeprowadzamy kompleksowe testy w celu weryfikacji poprawności jego działania. Zawsze dbamy o jakość realizowanych przez nas usług.

Wymiana zbitej szybki Samsung Galaxy S8

Uwaga! Wymiana zbitej szyby w telefonie nie jest równoznaczna z koniecznością wymiany całego wyświetlacza! Oddając nam swoje urządzenie, masz pewność, że płacisz dokładnie za tą usługę, którą zamówiłeś. W jej koszt wliczony jest również kurier, który przywiezie Ci Twój sprzęt bezpośrednio pod wskazany adres.

Dlaczego warto wymienić szybkę w Samsung Galaxy S8 razem z nami?

Masz możliwość naprawy telefonu bez wychodzenia z domu - błyskawicznie realizujemy wszystkie zlecenia. Zawsze przeprowadzamy kompleksowe testy przed wysyłką urządzenia. Zapewniamy bezpieczny transport urządzenia oraz dajemy 6 miesięcy gwarancji na jego działanie.

Kiedy naprawa zbitej szyby w Samsung Galaxy S8 jest możliwa?

W sytuacji kryzysowej – gdy telefon ląduje na podłodze bądź co gorsza kostce brukowej – możliwe są wyłącznie dwa scenariusze: ekran jest cały bądź uległ uszkodzeniu. Niestety, druga opcja występuje znacznie częściej. W przypadku Samsunga S8 nie każda naprawa jest opłacalna czy możliwa. Poważne skutki zbicia przedniej szyby ograniczają możliwości jej wymiany – w takim przypadku konieczny jest serwis całego wyświetlacza. Jak szybko i samodzielnie zweryfikować, czy będzie on potrzebny? Wystarczy sprawdzić działanie ekranu dotykowego. Jeżeli mimo rys czy nawet pajęczyn działa bez żadnych zakłóceń, cały telefon nie uległ zniszczeniu i wystarczy wymienić tylko szybkę. Uszkodzenia wyświetlacza objawiają się na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest także nieprawidłowo wyświetlany obraz – martwe piksele, kolorowe paski, białe plamy bądź całkowicie czarny ekran.

#G9502

Zobacz także