Wymiana zbitej szybki Samsung Galaxy S8

399,00 zł
Ilość

Wymiana zbitej szybki Samsung Galaxy S8

Zbita szybka jest częstym uszkodzeniem w telefonach Samsung S8. Nie wiąże się to jednak z kosztowną potrzebą wymiany całego wyświetlacza. Kiedy mimo pęknięcia nasz telefon dobrze działa, tzn nie ma żadnych przebarwień na ekranie a dotyk działa sprawnie na całej powierzchni możliwa jest wymiana samej zbitej szybki, dzięki czemu taka naprawa jest o wiele tańsza od wymiany całego wyświetlacza.

Jak wymieniamy szybkę w Samsung Galaxy S8?

Najważniejsze aby zbita szybka nie spowodowała uszkodzeń w dotyku naszego telefonu ani w wyświetlaniu kolorów. Naprawa polega na odseparowaniu uszkodzonego elementu, a następnie zamontowanie nowej szybki.

Wymiana przeprowadzana jest metodą taką samą jakiej używa producent telefonu, dzięki czemu nie musisz się martwić o jakość wymienionego elementu zachowując jednocześnie swój oryginalny wyświetlacz.

Przebieg naprawy Zbitej szybki.

1. Odbiór urządzenia - Możesz skorzystać z naszego sklepu internetowego aby zamówić kuriera pod odbiór.

2. Diagnoza usterki - Sprawdzimy czy nie powstały uszkodzenia na całym wyświetlaczu i czy jest możliwa wymiana samej zbitej szybki.

3. Kontakt w celu naprawy - Po diagnozie Skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić stan telefonu oraz zatwierdzić zlecenie naprawy.

4. Naprawa usterki - Przeprowadzamy profesjonalną naprawę urządzenia.

5. Odesłanie naprawionego urządzenia - W cenie na sklepie internetowym jest również zawarta cena wysyłki zwrotnej, nie musisz się martwić o jego odbiór.

Gwarancja na zbitą szybkę w Samsungu S8

Na wymianę zbitej szybki udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

#G9502

Zobacz także